Kitaplar

Şanlı Hukuk Bürosu’na Genel Bakış

Şanlı Hukuk Bürosu, 1992 yılında Prof. Dr. Cemal Şanlı tarafından kurulmuştur. Prof. Şanlı, İstanbul Üniversitesi Milletlerarası Özel Hukuk kürsüsünde uzun yıllar öğretim üyeliği yaptıktan sonra 2017 yılında emekli olmuştur. Kendisi, milletlerarası tahkim, ticari uyuşmazlıklar ve ticari akitler konularında 35 yılı aşkın tecrübesi ile avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir. Prof. Şanlı, inşaat ve enerji sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektördeki çok uluslu şirketleri temsil etmiş ve bu şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir.

Şanlı Hukuk Bürosu, uyuşmazlık çözümü, sözleşmeler hukuku, M&A, ticari akitler, milletlerarası genel ve özel hukuk alanlarında faaliyet gösterdiği gibi; regüle edilmiş telekomünikasyon ve enerji hukuku alanlarında da avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Şanlı Hukuk Bürosu, sayılan alanlarda tecrübe sahibi yerel ve uluslararası avukatlardan oluşmaktadır.

Uluslararası Şirketler İçin Tüm Hukuki Alanlarda Hizmet Sunumu

Şanlı Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillerinin ihtiyacına uygun olarak hukukun tüm alanlarında, tecrübeli avukatları ile müvekkillerine hukuki hizmet sunmaktadır. Her biri kendi alanında tecrübeli avukatlarımız, müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, proje bazlı olarak ortaklaşa çalışmalar yürütmektedir.